13 grudnia 2019 roku, podopieczni Klubu Seniora Zielonego Parku wzięli udział w Jubileuszowym X Przeglądzie Artystycznym zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu. Klub Seniora zaprezentował się na scenie dwiema kolędami: Nie było miejsca dla Ciebie, Wśród nocnej ciszy.

Czytaj więcej...

Tradycyjnie jak co roku odbyło się spotkanie opłatkowe Klubu Seniora w Reszlu. Zebranych gości oraz uczestników Klubu przywitała Kierownik MOPS pani Elżbieta Jabłonka. Wszyscy zebrani złożyli sobie życzenia i przełamali się opłatkiem. Ksiądz Dziekan Krzysztof Bumbul złożył życzenia, podziękował za wieloletni trud włożony przez podopiecznych w kultywowanie tradycji Bożego Narodzenia. Podkreślił jak dużo pracy wkładali i wkładają w przygotowanie tradycyjnych potraw dla swoich bliskich. Po odmówieniu modlitwy wszyscy zasiedli do wspólnej wieczerzy.

Czytaj więcej...

 Jubileusz  jest okazją do wspomnień,

które choć minione zawsze pozostają w pamięci.

Jubileusz 15-lecia to bardzo ważna chwila dla nas wszystkich.

Jesteśmy przekonani, że to co najlepsze i najpiękniejsze jest jeszcze przed nami.

Przez 15 lat działalności klubowicze mieli okazję do realizacji zadań które stanowiły źródło integracji.

 Były to wspólne wyjazdy, zabawy, pracę ręczne a przede wszystkim rozmowy, które pomogły znaleźć rozwiązanie trudnych spraw naszych podopiecznych i spędzić czas w miłej atmosferze.

Czytaj więcej...