Od lipca 2021 Klub Seniora wznowił spotkania. Przed pandemią spotykaliśmy się w dawnej siedzibie, która na czas niezbędnych prac remontowych została zamknięta. W chwili obecnej, po złagodzeniu obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa, spotykamy się w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu. Spotkania odbywają się w Sali na I piętrze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00. W ramach zajęć podopieczni Klubu mają zagospodarowany czas wolny poprzez różnego typu gry stolikowe, prace manualne oraz wspólne śpiewy przy akompaniamencie opiekuna grupy p. Piotra. Ważnym z punktu widzenia uczestników jest spędzanie czasu wolnego w gronie rówieśników, wspólne rozmowy oraz wymiana doświadczeń. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach naszego klubu wszystkie chętne osoby z terenu miasta i gminy Reszel.

Czytaj więcej...

Dnia 21 lipca 2021r uczestnicy Klubu Seniora z Reszla wybrali się na rejs  katamaranem po rzece Łyna w miejscowości Stopki koło Sępopola

Zachwyciły nas piękne widoki przyrody. Wraz a zaproszonymi gośćmi zajadaliśmy z grilla kiełbaski , kaszanki itp., przy akompaniamencie akordeonu p. Piotra śpiewaliśmy muzykę biesiadną.

Czas szybko upłynął i szkoda było wracać do domu,

ale na pewno odwiedzimy to miejsce jeszcze raz. 

Czytaj więcej...